System Information (4.7.x-2.0) - en to ne translation catalogue (38 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: On
ne: माथि

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Version
ne: संस्करण

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: URL
ne: यूआरएल

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Active
ne: सक्रिय

en: Host
ne: होस्ट

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Info
ne: जानकारी

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: Display on separate page
ne: भिन्दै पृष्ठमा देखाउनुहोस्

en: Web server
ne: वेब सर्भर

en: Memory limit
ne: स्मृति सीमा
