Taxonews (4.7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: RSS feed
ar: تلقيمة آر.إس.إس

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Total views
ar: مجموع المشاهدات
