Advanced Mail Reroute (5.x-1.1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Action
hy: Գործողություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Time
hy: Ժամանակ

en: Mail
hy: Փոստ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից
