Advanced Mail Reroute (5.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Action
ur: ایکشن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Mail
ur: مراسلہ
