Community Tags (5.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Tags
bg: Категории

en: Taxonomy
bg: Класификация

en: None
bg: Няма

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Създай

en: Block
bg: Блокирай
