Emma Block (5.x-1.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla
