Emma Block (5.x-2.2) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
