Emma Block (5.x-2.2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Email address
ro: Adresă email

en: disabled
ro: dezactivat

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: General settings
ro: Setări generale

en: Save
ro: Salvare

en: Group ID
ro: ID-ul grupului

en: Other
ro: Altele

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Update settings
ro: Actualizați setările
