Emma Block (5.x-2.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: disabled
te: అచేతనం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Other
te: ఇతర
