Get Content Type (5.x-1.2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: list
cs: seznam

en: title
cs: nadpis

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Full node
cs: Celý uzel
