Node Preview by Content type (5.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Required
cs: Povinné

en: Preview
cs: Náhled

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Preview post
cs: Náhled příspěvku

en: Must users preview posts before submitting?
cs: Musí si uživatelé před odesláním zobrazit náhled příspěvku?
