Node Preview by Content type (5.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Optional
el: Προαιρετικό

en: Preview post
el: Δοκιμή εμφάνισης καταχώρησης

en: Must users preview posts before submitting?
el: Πρέπει οι χρήστες να κάνουν δοκιμή εμφάνισης στις καταχωρίσεις πριν τις υποβάλουν;
