Node Preview by Content type (5.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Required
et: Kohustuslik

en: Preview
et: Eelvaade

en: Optional
et: Valikuline

en: Preview post
et: Postituse eelvaade

en: Must users preview posts before submitting?
et: Kas kasutajad peavad enne postitamist vaatama eelvaadet?
