Node Preview by Content type (5.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Preview post
eu: Aurreikusi argitalpenak

en: Must users preview posts before submitting?
eu: Erabiltzaileek deus argitaratu baino lehen argitalpenak aurrebistaratzeko behartu?
