Node Preview by Content type (5.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Required
fi: Pakollinen

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Preview post
fi: Esikatselu

en: Must users preview posts before submitting?
fi: Onko käyttäjien esikatseltava kirjoitusta ennen tallentamista?
