Node Preview by Content type (5.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Required
fr: Requis

en: Preview
fr: Aperçu

en: Optional
fr: Facultatif

en: Preview post
fr: Aperçu de la contribution

en: Must users preview posts before submitting?
fr: Aperçu obligatoire avant soumission ?
