Node Preview by Content type (5.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Preview
gl: Vista previa

en: Optional
gl: Opcional

en: Preview post
gl: Vista previa do envío

en: Must users preview posts before submitting?
gl: Deben os usuarios facer unha vista previa do contido antes de o enviar?
