Node Preview by Content type (5.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Required
he: נדרש

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Optional
he: אפשרי

en: Preview post
he: תצוגה מקדימה של פרסום

en: Must users preview posts before submitting?
he: האם חובה להציג את הפרסומים בתצוגה מקדימה לפני הגשתם?
