Node Preview by Content type (5.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Required
hu: Szükséges

en: Preview
hu: Előnézet

en: Optional
hu: Nem szükséges

en: Preview post
hu: Előnézet

en: Must users preview posts before submitting?
hu: Beküldés előtt kötelező-e az előnézet megtekintése?
