Node Preview by Content type (5.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Required
id: Wajib

en: Preview
id: Tinjauan

en: Optional
id: Piliihan

en: Preview post
id: Tinjauan penulisan

en: Must users preview posts before submitting?
id: Apakah pengunjung harus melihat tinjauannya <em>(preview)</em> sebelum pengiriman?
