Node Preview by Content type (5.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Required
ro: Necesar

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Optional
ro: Opţional

en: Preview post
ro: Previzualizare articol

en: Must users preview posts before submitting?
ro: Sunt utilizatorii obligaţi să previzualizeze articolul înainte de a-l trimite spre publicare ?
