Node Preview by Content type (5.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Required
ta: தேவை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Optional
ta: விருப்புரிமை

en: Preview post
ta: இடுகையின் முன்பார்வை

en: Must users preview posts before submitting?
ta: பயனர்கள் இடுகைகளை சமர்ப்பிக்கும் முன் முன்பார்வை செய்யவேண்டுமா?
