Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: content
ast: conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: closed
ast: zarráu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Active
ast: Activu

en: Submit @name
ast: Unviar @name

en: Allow
ast: Permitir

en: Create content
ast: Crear conteníu

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
