Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Операции

en: content
bg: съдържание

en: closed
bg: Затворена

en: Cancel
bg: Откажи

en: Overview
bg: Преглед

en: content types
bg: типове съдържание

en: Active
bg: Активен

en: Submit @name
bg: Изпрати @name

en: Allow
bg: Разреши

en: Create content
bg: Създаване на съдържание

en: Choose the appropriate item from the list:
bg: Изберете подходящ елемент от списъка:

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Add a new @s.
bg: Добави нов @s.
