Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: content
bn: কন্টেন্ট

en: closed
bn: বন্ধ

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ
