Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: content
el: ύλη

en: Groups
el: Ομάδες

en: Group
el: Ομάδα

en: closed
el: έχει κλείσει

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Create !type
el: Δημιουργία !type

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Active
el: Ενεργό

en: Submit @name
el: Υποβολή: @name

en: Allow
el: Επιτρέπεται

en: Create content
el: Υποβολή ύλης

en: Choose the appropriate item from the list:
el: Επιλέξτε το κατάλληλο στοιχείο από τη λίστα:

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Add a new @s.
el: Προσθήκη νέου @s.
