Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: content
eu: edukia

en: closed
eu: itxita

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Active
eu: Aktiboa

en: Allow
eu: Baimendu

en: Create content
eu: Edukia sortu

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.
