Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: content
fi: sisältö

en: Groups
fi: Ryhmät

en: Group
fi: Ryhmä

en: closed
fi: suljettu

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Invite friend
fi: Kutsu ystävä

en: Manager:
fi: Manageri:

en: delete request
fi: poista pyyntö

en: Create !type
fi: Luo !type

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Active
fi: Toiminnassa

en: Submit @name
fi: Lähetä @name

en: Allow
fi: Sallittu

en: Create content
fi: Luo sisältöä

en: Choose the appropriate item from the list:
fi: Valitse mielesi listasta:

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Add a new @s.
fi: Lisää uusi @s.
