Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: content
gl: contido

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: closed
gl: pechada

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Invite friend
gl: Convidar amigo

en: Create !type
gl: Crear !type

en: Overview
gl: Vista xeral

en: content types
gl: tipos de contido

en: Active
gl: Activo

en: Submit @name
gl: Enviar @name

en: Allow
gl: Permitir

en: Create content
gl: Crear contido

en: Choose the appropriate item from the list:
gl: Escolla o elemento apropiado na lista:

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Add a new @s.
gl: Engadir un @s novo.
