Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Groups
hi: समूह

en: Group
hi: समूह

en: closed
hi: बंद

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Invite friend
hi: मित्र को आमंत्रित करें

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Active
hi: सक्रिय

en: Allow
hi: अनुमति दें

en: Create content
hi: साहित्य बनाएँ

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।
