Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: content
mn: агуулга

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Create content
mn: Агуулга үүсгэх
