Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Invite friend
my: သူငယ်ချင်း ဖိတ်မယ်

en: delete request
my: တောင်းဆိုချက်ကို ဖျက်ပါ

en: Manage
my: စီမံခန့်ခွဲရန်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ
