Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: content
nn: innhald

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Overview
nn: Oversikt

en: Active
nn: Aktiv

en: Submit @name
nn: Send inn @name

en: Allow
nn: Tillat

en: Create content
nn: Lag innhald

en: Add group
nn: Legg til gruppe

en: Choose the appropriate item from the list:
nn: Velje det som passar frå lista:
