Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Create content
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਬਣਾਓ
