Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Czynności

en: content
pl: zawartość

en: Groups
pl: Kluby

en: Group
pl: Kategoria

en: Organic groups
pl: Kluby

en: closed
pl: zamknięta

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Invite friend
pl: Zaproś przyjaciela

en: Create !type
pl: Utwórz !type

en: 1 subscriber | @count subscribers
pl[0]: 1 członek
pl[1]: @count członków
pl[2]: @count członków

en: Overview
pl: Przegląd

en: Manage
pl: Zarządzaj

en: content types
pl: rodzaje zawartości

en: Active
pl: Aktywna

en: Allow
pl: Zezwól

en: Create content
pl: Dodaj zawartość

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.
