Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Operations
sq: Veprime

en: content
sq: përmbajtja

en: closed
sq: mbyllur

en: Cancel
sq: Anullo

en: Overview
sq: Panorama

en: content types
sq: llojet e përmbajtjes

en: Active
sq: Aktiv

en: Submit @name
sq: Dërgo @name

en: Allow
sq: Lejo

en: Create content
sq: Krijo përmbajtje

en: Choose the appropriate item from the list:
sq: Zgjidh elementin e përshtatshëm nga lista:

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Add a new @s.
sq: Shto një @s të re.
