Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: content
sv: innehåll

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: closed
sv: stängd

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Invite friend
sv: Bjud in vän

en: website
sv: webbplats

en: delete request
sv: radera förfrågan

en: Create !type
sv: Skapa !type

en: Overview
sv: Översikt

en: Manage
sv: Hantera

en: Content Types
sv: Innehållstyper

en: content types
sv: innehållstyper

en: Active
sv: Aktiv

en: Submit @name
sv: Lägg till @name

en: You must <a href="!register">register</a>/<a href="!login">login</a> in order to post into this group.
sv: Du måste <a href="!register">registrera dig</a>/<a href="!login">logga in</a> för att skriva i den här gruppen.

en: Allow
sv: Tillåt

en: Create content
sv: Skapa innehåll

en: Add group
sv: Lägg till grupp

en: Choose the appropriate item from the list:
sv: Välj ett lämpligt alternativ från listan:

en: The changes have been saved.
sv: Ändringarna har sparats.

en: Add a new @s.
sv: Lägg till en ny @s.

en: Require
sv: Kräv
