Content Type Administration by Organic Group (5.x-1.6) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: Allow
ug: رۇخسەت
