Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: content
es: contenido

en: Group
es: Grupo

en: Organic groups
es: Grupos orgánicos.

en: Cancel
es: Cancelar

en: Overview
es: Vista general

en: Role
es: Rol

en: Add group
es: Añadir grupo

en: You must specify a valid group name.
es: Debe especificar un nombre de grupo válido.

en: The changes have been saved.
es: Se han guardado los cambios.

en: Save assignments
es: Guardar asignaciones

en: Add role
es: Añadir rol

en: You must specify a valid role name.
es: Debe indicar un nombre de rol válido.

en: The role has been added.
es: Se ha añadido el rol.

en: All users
es: Todos los usuarios

en: The group name %name is already added. Please choose another group name.
es: El nombre de grupo %name ya está en uso. Por favor, elija otro.

en: The group has been added.
es: Se ha añadido el grupo.
