Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: content
eu: edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Roles
eu: Zereginak

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Add role
eu: Gehitu zeregina
