Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: content
fa: محتوا

en: Group
fa: گروه

en: Cancel
fa: انصراف

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Roles
fa: نقش ها

en: Role
fa: نقش

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: You must specify a valid role name.
fa: شما باید یک نام معتبر برای نقش معین کنید.

en: The role has been added.
fa: نقش اضافه شد.
