Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: content
fil: nilalaman

en: Group
fil: Grupo

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Roles
fil: Mga papel

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.
