Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: content
gl: contido

en: Group
gl: Grupo

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Overview
gl: Vista xeral

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Add role
gl: Engadir rol

en: You must specify a valid role name.
gl: Debe especificar un nome de rol válido.

en: The role has been added.
gl: Engadiuse o rol.
