Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: content
hi: अंतर्वस्तु

en: Group
hi: समूह

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Roles
hi: भूमिका

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।
