Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Perintah

en: content
id: konten

en: Group
id: Kelompok

en: Cancel
id: Batalkan

en: Overview
id: Tinjauan

en: Roles
id: Tingkatan

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: Add role
id: Tambah tingkatan

en: You must specify a valid role name.
id: Anda harus mengisi nama tingkatan yang benar.

en: The role has been added.
id: Tingkatan sudah ditambahkan.
