Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: content
ja: コンテンツ

en: Group
ja: グループ

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Overview
ja: 概観

en: Roles
ja: 役割

en: Role
ja: 役割

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Add role
ja: 役割の追加

en: You must specify a valid role name.
ja: 有効な役割名を指定してください。

en: The role has been added.
ja: 役割が追加されました。
