Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: delete
jv: busek

en: Delete
jv: Busek

en: Operations
jv: Operasi

en: content
jv: konten

en: Group
jv: Kelompok

en: Cancel
jv: Batal

en: Overview
jv: sekilas tampilan

en: Roles
jv: Aturan

en: Role
jv: Aturan

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan wis disimpen.
