Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Role
km: តួនាទី

en: The changes have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ការ​ផ្លាស់ប្ដូរ​ហើយ ។

en: Add role
km: បន្ថែម​តួ​នាទី

en: You must specify a valid role name.
km: អ្នក​ត្រូវ​តែ​បញ្ជាក់​ឈ្មោះ​តួ​នាទី​ត្រឹមត្រូវ​ ។

en: The role has been added.
km: បាន​បន្ថែម​តួនាទី ។
