Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Add role
ku: ڕۆڵێکی نوێ زیادبکە

en: The role has been added.
ku: ڕۆڵەکە زیادکرا.
