Organic Groups - Multiple Mandatory Groups by Role (5.x-1.3) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Operācijas

en: content
lv: saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Overview
lv: Pārskats

en: Roles
lv: Lomas

en: Role
lv: Loma

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Add role
lv: Pievienot lomu

en: You must specify a valid role name.
lv: Jums jānorāda derīgs lomas nosaukums.

en: The role has been added.
lv: Loma pievienota.
